Do it Best
Do it 1 In. to 1-3/8 In. Rubber Sink Drain Stopper
SKU: 1139021
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.99
Features
Specifications
Fits-all white rubber lavatory and basin stopper with nickel-plated brass ring. For drains 1" to 1-3/8" diameter.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326403335 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Size | 1 In. to 1-3/8 In. |
| Material | Rubber |