Do it Best
Do it Duo-Fit 1-3/8 In. to 1-1/2 In. White Sink Rubber Drain Stopper
SKU: 415438
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.99
Features
Specifications
Fine quality white rubber with brass ring. Maximum temperature: 190 F. 1 per card.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326403410 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Type | Duo-Fit |
| Size | 1-3/8 In. to 1-1/2 In. |
| Finish | White |
| Material | Rubber |