Keeney
Flexible Shower Arm with Flange (Chrome) 11.5 in.
SKU: K780CP
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Flexible shower arm can easily be tilted up, down, or from side to side. Fits all standard shower installations. Includes flange.
| Brand | Keeney |
|---|---|
| UPC | 009326428741 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 12.40" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Length | 11.5" |
| Finish | Chrome |
| Material | Stainless Steel |