Plumb Pak
Do it Best 1-1/4 In. x 1-1/4 In. 22 Gauge Brass P-Trap
SKU: P38001R1
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
Seamless brass without cleanout. 22-gauge chrome-plated. With flange, nuts, and washers for installation.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510012699 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 11.80" |
| Package Width (in) | 6.80" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | PP100CP |
| Size | 1-1/4 In. x 1-1/4 In. |
| Finish | Chrome |
| Material | 22 Gauge Brass |