Plumb Pak
PP101-12 Floor and Ceiling Plate, 3-1/2 in OD, For: 1/2 in Pipes, Plastic, Chrome
SKU: 231400
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.99
Features
Specifications
Plumb Pak Floor and Ceiling Plate, 3-1/2 in OD, Suitable for: 1/2 in Pipes, Plastic, Chrome, Ceiling, Floor Mounting
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510096675 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H5 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Manufacturer Part Number | PP101-12 |
| Finish/Color | Chrome |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Ceiling Floor |
| Outside Diameter | 3-1/2 in |
| Suitable for | 1/2 in Pipes |