Plumb Pak
PP101-1CP Floor and Ceiling Plate, 3-1/4 in OD, Chrome
SKU: PP1011CP
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.99
Features
Specifications
Plumb Pak Floor and Ceiling Plate, 3-1/4 in Dia Outside, Finish/Color: Chrome, Ceiling, Floor Mounting
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224023371 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H5 |
| Package Length (in) | 7.20" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | PP101-1CP |
| Finish/Color | Chrome |
| Mounting Type | Ceiling Floor |
| Outside Diameter | 3-1/4 in |