Do it Best
1-1/2 In. x 6 In. Chrome Plated 20 Gauge Threaded Tube
SKU: 6386379
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.99
Features
Specifications
Extension tube threaded both ends 20-gauge chrome.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 717510012712 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 8.40" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Size | 1-1/2 In. x 6 In. |
| Finish | Chrome Plated |
| Gauge | 20 ga |