Plumb Pak
Do it Best 1-1/4 In. x 6 In. Chrome Plated Extension Tube
SKU: P36065R1
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.99
Features
Specifications
Chrome finish. 22-gauge. Slip-joint.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510006773 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | PP12-6CP |
| Size | 1-1/4 In. x 6 In. |
| Finish | Chrome |
| Material | Brass |
| Gauge | 22 ga |
| Type | Slip-Joint |