Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 1-1/2 In. 22 Gauge Brass P-Trap
SKU: 3090586
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Seamless brass without cleanout. 22-gauge chrome-plated. With flange, nuts, and washers for installation.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510012743 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 12.00" |
| Package Width (in) | 6.80" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | PP150CP |
| Size | 1-1/2 In. x 1-1/2 In. |
| Finish | Chrome |
| Material | 22 Gauge Brass |