Do it Best
1-1/2 In. x 7 In. Chrome Plated 22GaugeWaste Arm
SKU: 407127
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$12.49
Features
Specifications
Waste arm direct connect 22-gauge.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 717510095463 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 9.80" |
| Package Width (in) | 5.80" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Size | 1-1/2 In. x 7 In. |
| Finish | Chrome Plated |
| Gauge | 22 ga |
| Connection Type | Direct |