Plumb Pak
Do it Best 1-1/4 In. x 20-1/2 In. Polished Chrome Plated S-Trap
SKU: 7802457
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$39.99
Features
Specifications
Seamless brass S-trap 20-1/2" long, 22-gauge. Polished chrome. Less clean-out.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510012804 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 22.80" |
| Package Width (in) | 9.60" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Manufacturer Part Number | PP200CP |
| Size | 1-1/4 In. x 20-1/2 In. |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Brass |
| Gauge | 22 ga |