Keeney
Keeney 1-1/2 In. x 12 In. White Plastic Extension Tube
SKU: 403851
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Extension tube with slip-joint connection. Complete with nut and washer. White plastic.
| Brand | Keeney |
|---|---|
| UPC | 046224004752 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 12.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Size | 1-1/2 In. x 12 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Type | Slip-Joint |