Keeney
1-1/2 In. or 1-1/4 In. White Plastic J-Bend
SKU: 410399
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.19
Features
Specifications
The Plumb Pak J bend has an outlet of 1-1/2" and an inlet of 1-1/2" or 1-1/4" It can be used in both the kitchen or bathroom. All nuts and washers are included.
| Brand | Keeney |
|---|---|
| UPC | 046224206613 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 5.40" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | PP20661 |
| Size | 1-1/2 In. or 1-1/4 In. x 1-1/2 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Type | Slip Joint |