Do it Best
1-1/2 In. x 20-1/2 In. Polished Chrome Plated S-Trap
SKU: 9023441
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$47.99
Features
Specifications
Seamless brass S-trap 20-1/2" long, 22-gauge. Polished chrome. Less clean-out.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 717510012811 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 23.40" |
| Package Width (in) | 9.80" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Size | 1-1/2 In. x 20-1/2 In. |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Brass |
| Gauge | 22 ga |