Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 12 In. White Plastic Extension Tube
SKU: 3589025
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Complete with nut and washer. Slip-joint.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510006322 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 13.80" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | PP55-12W |
| Size | 1-1/2 In. x 12 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Type | Slip-Joint |