Plumb Pak
PP55-3 Strainer Tray Plug, Plastic, For: 2 to 2-1/2 in Dia Opening Sink
SKU: 6953491
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.99
Features
Specifications
For 2 to 2-1/2 in Dia opening. Plastic body with stainless steel rim.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224005537 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | PP55-3 |
| Material | Plastic |
| Suitable for | 2 to 2-1/2 in Dia Opening Sink |