Do it Best
1-1/4 OD Chrome Plated Bell Flange
SKU: 5101977
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.79
Features
Specifications
For 1-1/4" O.D. tube. Chrome.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326412252 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Size | 1-1/4 In. OD |
| Finish | Chrome Plated |