Plumb Pak
PP59PC Bath Flange, 4 in OD, For: 1-1/2 in Pipes, Polished Chrome
SKU: 9159559
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Plumb Pak Bath Flange, 4 in Dia Outside, Suitable for: 1-1/2 in Pipes, Finish/Color: Polished Chrome
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224009177 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | PP59PC |
| Finish/Color | Polished Chrome |
| Outside Diameter | 4 in |
| Suitable for | 1-1/2 in Pipes |