Do it Best
1-1/2 In. x 7 In. White Plastic Wall Tube
SKU: 5031505
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.39
Features
Specifications
Plastic 7 In. wall tube. Easy installation. Used in tubular drain applications.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326410142 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Size | 1-1/2 In. x 7 In. |
| Finish | White |
| Material | Polypropylene |