Plumb Pak
Plumb Pak PP66-3W S-Trap, 1-1/2 in, Slip, Plastic, White
SKU: 1398411
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.99
Features
Specifications
For kitchen or lavatory connection to floor. Supplied with 1-1/2 in and 1-1/4 in polyethylene washers.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224006633 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 20.60" |
| Package Width (in) | 10.00" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | PP66-3W |
| Color | White |
| Connection Type | Slip |
| Includes | (2) Washers and (3) Wing Nuts |
| Material | Plastic |
| Nominal Size | 1-1/2 in |