Plumb Pak
PP66-5 Basket Strainer, Plastic
SKU: 8275323
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.49
Features
Specifications
For 3-1/2 in Dia opening. Plastic body with stainless steel rim and basket.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224006657 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 2.20" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | PP66-5 |
| Height | 12.1 in |
| Material | Plastic |
| Suitable for | 3-1/2 in Dia Opening Kitchen Sink |