Plumb Pak
Plumb Pak PP66-9W Drain Tube, 1-1/2 in, 15 in L, Slip Joint, Polypropylene, White
SKU: 4102133
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.49
Features
Specifications
For use with end or center outlet tee.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224006695 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 19.60" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | PP66-9W |
| Color | White |
| Connection Type | Slip Joint |
| Includes | (2) Washers (2) Wing Nuts |
| Length | 15 in |
| Material | Polypropylene |
| Nominal Size | 1-1/2 in |
| Suitable for | End or Center Outlet Tee |