Plumb Pak
Do it Best Assorted Black Flat Faucet Washer (20 Ct.)
SKU: 1313089
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.69
Features
Specifications
20 flat faucet washers of assorted sizes, and 4 brass screws.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224805205 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | PP805-20 |
| Outside Diameter | Assorted |
| Finish | Black |
| Type | Flat |
| Material | Rubber |
| Inside Diameter | Assortment |