Plumb Pak
PP805-21 Faucet Washer Assortment, Beveled, Brass/Rubber, For: Sink and Faucets
SKU: 1313055
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
Includes 24 washers in assorted sizes and 4 brass screws.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224805212 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | PP805-21 |
| Includes | (24) Washers and Screws |
| Material | Brass/Rubber |
| Suitable for | Sink and Faucets |
| Type | Beveled |