Plumb Pak
Tee Valve Faucet Handle (2pk)
SKU: 1133404
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Plumb Pak Tee Valve Faucet Handle, Suitable for: 12/16 Lawn Faucet or Valve
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224806158 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | PP806-15 |
| Length_UOM | inch |
| Product Type | Faucet Handle |
| Quantity | 2pk |