Plumb Pak
Sillcock Key
SKU: 5113345
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.49
Features
Specifications
For use with a 1/4" square stem with a zinc finish.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224806202 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section I1 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | PP806-20 |
| Finish | Zinc |
| Suitable for | 1/4" Stem |