Plumb Pak
PP808-72LF Replacement Faucet Ball, Brass, For: Delta Model 70 Faucets
SKU: 1302030
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.99
Features
Specifications
Brass ball for Delta 70. Round stem. Dimension of 2.88 in W x 3.88 in H.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224035305 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 4.70" |
| Package Width (in) | 7.90" |
| Package Height (in) | 8.70" |
| Manufacturer Part Number | PP808-72LF |
| Material | Brass |
| Suitable for | Delta Model 70 Faucets |
| Type | Round Stem |