Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 12 In. White Plastic Tailpiece
SKU: 400649
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.99
Features
Specifications
Sink tailpiece flex/fix DC 1-1/2" x 12".
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510095241 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 10.00" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | PP812-1 |
| Size | 1-1/2 In. x 12 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Type | Flexible |