Do it Best
1-1/4 In. or 1-1/2 In. White Plastic Flexible Coupling and Elbow
SKU: 1457993
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.79
Features
Specifications
Flexible, will work with any system plastic or brass. Fits 1-1/4" and 1-1/2" drains. Will bend to 90 deg. 6" long.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 717510095258 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 5.60" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Size | 1-1/4 In. or 1-1/2 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Style | Flexible |
| Type | Slip-Joint |