Do it Best
1-1/4 In. x 9 In. White Plastic Extension Tube
SKU: 4985461
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.99
Features
Specifications
Will work with any system plastic or brass. Flexible to fit misalignments and most installations. Slip-joint connection.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326405575 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 5.60" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Size | 1-1/4 In. x 9 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |
| Type | Slip-Joint |