Plumb Pak
Plastic J-Bend (White) 1-1/4 in. x 1-1/2 in.
SKU: 400042
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$13.99
Features
Specifications
Will work with any existing system. Replaces 1-1/4" and 1-1/2": J-bends. For kitchen and bathroom installations. Extends from 6" to 9-1/2".
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510149302 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 2.20" |
| Package Width (in) | 7.80" |
| Package Height (in) | 7.80" |
| Manufacturer Part Number | PP812-50 |
| Size | 1-1/4 In. x 1-1/2 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |