Plumb Pak
PP812-7 Sink Tailpiece, 1-1/2 in, 7 in L, Slip-Joint, Plastic
SKU: PP8127
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.49
Features
Specifications
Plumb Pak Sink Tailpiece, Nominal Size: 1-1/2 in, Slip-Joint Connection, Plastic, 7 in L
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224017646 |
| Package Length (in) | 10.83" |
| Package Width (in) | 14.84" |
| Package Height (in) | 15.16" |
| Manufacturer Part Number | PP812-7 |
| Connection Type | Slip-Joint |
| Length | 7 in |
| Material | Plastic |
| Nominal Size | 1-1/2 in |