Plumb Pak
Do it Best 1-1/4 In. Chrome-Plated/Plastic Flexible Pop-Up Assembly
SKU: 9155656
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$17.99
Features
Specifications
Will work with any plastic, chrome, or brass system. 1-1/4" and will extend from 5-1/4" to 8-3/4". Chrome-plated.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224017653 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 12.80" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Manufacturer Part Number | PP812-70 |
| Size | 1-1/4 In. |
| Finish | Chrome-Plated |
| Material | Plastic |