Plumb Pak
PP815-2CP Faucet Spray Head, Chrome
SKU: PP8152CP
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$12.49
$5.00
Features
Specifications
Streamline, ergonomic design is easy on the eye and the hand. Packaged with washers for a simple, easy replacement.
- Sleek, streamline design
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224035190 |
| Package Length (in) | 9.00" |
| Package Width (in) | 16.75" |
| Package Height (in) | 10.00" |
| Manufacturer Part Number | PP815-2CP |
| Includes | Washers |
| Spray Head Finish | Chrome |