Do it Best
Do it 3-6/8 In. Dia. Plastic Disposer Stopper
SKU: 1160688
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Plastic. Fits Kenmore, In-Sink-Erator , Emerson, and Crosley. Fits inside throat of disposer. 3-6/8". Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326412160 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Size | 3-6/8 In. |
| Material | Plastic |
| Type | Disposal |