Do it Best
Do it Suction-Grip 5 OD White Sink Rubber Drain Stopper
SKU: 1139179
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.79
Features
Specifications
5" O.D. flat suction-grip sink stopper. White color. Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 046224820147 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Type | Suction-Grip |
| Size | 5 OD |
| Finish | White |
| Material | Rubber |