Plumb Pak
PP820-15 Stopper, Rubber, White
SKU: 8357022
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Fits most disposals.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820154 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | PP820-15 |
| Color | White |
| Height | 7.25 in |
| Material | Rubber |