Features
Specifications
Stainless steel replacement basket, universal fit for 3-1/2" strainer assembly fixed post. Bagged.
| Brand | Krowne |
|---|---|
| UPC | 822196231538 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 5.80" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | 23-153 |
| Size | 3-1/2 In. |
| Finish | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |