Plumb Pak
PP820-23 Sink Strainer Locknut, For: Sink, Tub and Shower
SKU: 7148547
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.29
Features
Specifications
Sink strainer locknut with washers. Includes one friction washer, one rubber washer 3-1/2 in ID and one locknut.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820239 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Includes | (1) 3-1/2 in ID Rubber Washer and (1) Locknut (1) Friction Washer |
| Suitable for | Sink Tub and Shower |