Do it Best
Do it Rubber Basket Strainer Washer
SKU: 409784
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.19
Features
Specifications
Stops leaks underneath sink. 3-1/2" I.D. x 4-3/8" O.D. Includes paper-friction ring. 1 set per card.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326402222 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 6.80" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Inside Diameter | 3-1/2 In. |
| Outside Diameter | 4-3/8 In. |
| Material | Rubber |