Plumb Pak
Plumb Pak PP820-25 Basket Strainer with Adjustable Post, 3.3 in Dia, Stainless Steel, For: Most Kitchen Sink Drains
SKU: 4141388
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.49
Features
Specifications
With adjustable post.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820253 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | PP820-25 |
| Diameter | 3.3 |
| Height | 5.69 in |
| Material | Stainless Steel |
| Suitable for | Most Kitchen Sink Drains |