Plumb Pak
PP820-26 Basket Strainer with Adjustable Post, Plastic, For: Most Kitchen Sink Drains
SKU: 1141332
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
With adjustable post.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820260 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 4.40" |
| Manufacturer Part Number | PP820-26 |
| Color | White |
| Height | 8.65 in |
| Material | Plastic |
| Suitable for | Most Kitchen Sink Drains |