Plumb Pak
PP820-27 Disposal Strainer Guard
SKU: 3625340
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.49
Features
Specifications
Keeps objects from falling in disposal.
- Keeps objects from falling in disposal
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820277 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H3 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | PP820-27 |
| Height | 9.1 in |
| Width | 4 in |