Do it Best
Do it 1-1/2 In. Chrome Removable Sink Strainer Cup
SKU: 5397146
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.29
Features
Specifications
Fits the small kitchen sink outlet. Chrome-plated. For 1-1/2" drain opening. Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326403434 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Size | 1-1/2 In. |
| Finish | Chrome |