Do it Best
Do it 1 In. Chrome-Plated Steel Basin Drain Strainer
SKU: 1140896
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Fits most basin drains. Chrome-plated. For 1" drain opening. Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326403489 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Size | 1 In. |
| Finish | Chrome-Plated |
| Material | Steel |