Plumb Pak
PP820-4 Tub Stopper with Ring, 1-1/2 to 2 in Dia Dimensions, Rubber, White
SKU: PP8204
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
White rubber with plated ring.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820048 |
| Package Length (in) | 6.79" |
| Package Width (in) | 7.45" |
| Package Height (in) | 26.25" |
| Manufacturer Part Number | PP820-4 |
| Color | White |
| Dimensions | 1-1/2 to 2 in Dia |
| Material | Rubber |
| Suitable for | Laundry and Bathtubs with 1-1/2 to 2 in Drain |