Do it Best
Do it 1-5/8 In. Stainless Steel Tub Drain Strainer
SKU: 1363068
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.69
Features
Specifications
Stainless steel, 3 prong.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326404752 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 3.75" |
| Size | 1-5/8 In. |
| Material | Stainless Steel |