Plumb Pak
PP820-65 Drain Protector with Clip, 3 in Dia, Aluminum, Chrome, For: Sink
SKU: 3083771
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Aluminum with clip 3 in.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820659 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | PP820-65 |
| Diameter | 3 |
| Finish | Chrome |
| Height | 10.2 in |
| Material | Aluminum |
| Suitable for | Sink |