Plumb Pak
PP820-7 Drain Stopper with Chain, Rubber, White, For: 1 to 1-3/4 in Sink
SKU: PP8207
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.49
Features
Specifications
Plumb Pak Drain Stopper with Chain, Rubber, White, Suitable for: 1 to 1-3/4 in Sink
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820079 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 5.50" |
| Manufacturer Part Number | PP820-7 |
| Color | White |
| Material | Rubber |
| Suitable for | 1 to 1-3/4 in Sink |