Plumb Pak
Do it Best 1-1/4 In. x 5 In. Chrome-Plated Brass C.O. Plug Bathroom Sink Drain
SKU: 1488022
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
Used in bathroom sink drain connection. One piece C.O. Plug with push pull stopper.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224820758 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 2.50" |
| Manufacturer Part Number | PP820-75 |
| Size | 1-1/4 In. x 5 In. |
| Finish | Chrome-Plated |
| Material | Brass |
| Overflow | No |
| Grade | 22 Ga. |